Nicotine salt

Liquidy / Bázy – vyrobené na báze nikotínových solí sú inovatívne náplne. Tieto náplne obsahujú nikotín vo forme prírodných solí pre pocit, ktorý je bližšie ku klasickej cigarete. Soli, ktoré sa v prírode nachádzajú v tabakových listoch, vytvárajú hladký hit bez škrabania v krku – a to aj pri vysokých hladinách nikotínu, ako je 20mg/ml. Okrem toho to umožňuje, aby sa nikotín rýchlejšie vstrebával to tela tak ako u klasickej cigarety – preto je dôležité poťahovať elektronickú cigaretu s touto náplňou zľahka a len na cigaretách, ktoré netvoria veľké množstvo pary – napríklad Joyetech Exceed Edge . Uvedené náplne sú vhodné pre malé a nie príliš výkonné zariadenia.
Uvedená báza je vhodnou voľbou ak potrebujete silnú dávku nikotínu a uprednostňujete, aby sa elektronická cigareta a pôžitok z nej viac podobal klasickej cigarete.

Upozornenie:
Táto náplň nie je určená pre používanie na sub-ohm zariadeniach. Náplň Nicotine salt na báze nikotínových solí je navrhnutá tak, aby optimálne fungovala na malých zariadeniach – POD (“ultra-portable systems”).

Vlastnosti nikotínových solí:

Silnejší a dlhší účinok nikotínu
Nerozložené soli zaručujú väčšiu spokojnosť porovnateľnú s nikotínovou silou po fajčení štandardnej cigarety. Keďže sú soli nikotínu v prirodzenom stave, sú tiež viac biokompatibilné s ľudským organizmom. V dôsledku toho sa lepšie vstrebávajú do krvného obehu a účinok nikotínu trvá dlhšie.

Menej kruté ku krku
Liquidy s obsahom nikotínovej soli sú neuveriteľne hladké (ako dobre vyzreté brandy/koňak) , pretože sú kyslé (pH okolo 5). Znamená to, že jeden z hlavných pocitov je, že neškrabú v krku.  Vaperi  môžu bez problémov používať silnejšie nikotínové sily. Okrem toho nie je pocit suchosti v ústach, ako pri klasických liqiudoch.

Predĺženie trvanlivosti
Nikotínové soli a ostatné produkty so soľami sa oxidujú pomalšie. Vďaka stabilným molekulám soli sú menej prchavé a môžu sa skladovať dlhšie a ľahšie ako čistý nikotín.

Perfektný pre používateľov elcigariet
Vyššie uvedené faktory spôsobujú užívateľom uspokojivejší zážitok. Kvôli silnému “účinku nikotínu” sú výrobky s nikotínovými soľami ideálne pre ľudí, ktorí chcú prestať fajčiť, alebo len tak prechod od bežných cigariet.